MOBILNOŚĆ PRZYSZŁOŚCI.

Odkryj z nami świat samochodów elektrycznych i hybryd.

Nowe BMW X5.

MOBILNOŚĆ PRZYSZŁOŚCI.

Odkryj z nami świat samochodów elektrycznych i hybryd.

ELEKTROMOBILNOŚĆ BMW.

Zelektryfikowane modele samochodów to droga zrównoważonej i przyjaznej dla środowiska mobilności. Dbając o bilans ekologiczny naszej floty tworzymy zróżnicowaną ofertę zapewniając zarówno modele w pełni elektryczne jak i hybrydowe typu plug-in.

BMW

Samochody elektryczne BMW.

BORN ELECTRIC.

Jazda samochodem elektrycznym BMW daje wyjątkowe uczucie. Poznaj fenomenalne przyspieszenie bez emisji spalin, przy wyjątkowej zwinności pojazdu oraz braku odgłosów jazdy, dzięki naszym w pełni elektrycznym modelom BMW iX, BMW iX3, BMW i3 i BMW i3s.
Samochód w pełni elektryczny (BEV, Battery Electric Vehicle) jeździ wyłącznie na prąd. Nie ma więc silnika spalinowego, który go napędza. Prąd ten magazynowany jest w specjalnym akumulatorze. Jego pojemność decyduje o zasięgu samochodu elektrycznego, czyli dystansie, jaki może on pokonać na jednym ładowaniu. Zalety samochodów elektrycznych

Zalety samochodów elektrycznych:

  • wysoki moment obrotowy już w chwili startu i nieprzerwane przyspieszenie zapewniają elektryczną dynamikę jazdy,
  • bezgłośny silnik elektryczny daje nowe, komfortowe wrażenia z jazdy,
  • samochód BEV podczas jazdy nie emituje żadnych zanieczyszczeń (mówi się też, że jest lokalnie bezemisyjny) i chroni środowisko,
  • dostarczają korzyści w formie bonifikat i ulg podatkowych w różnych krajach.

BMW

Samochody hybrydowe BMW.

Połączenie tego co najlepsze.

Hybryda zapewnia maksymalną wydajność przy najwyższym komforcie i dynamice jazdy. Jest to najbardziej wszechstronny typ pojazdu, dzięki czemu dopasuje się do Twoich wymagań, gwarantując przy tym wolność od lokalnej emisji spalin.
Samochód hybrydowy plug-in (PHEV, Plug-In Hybrid Electric Vehicle) łączy w sobie silnik benzynowy, silnik elektryczny i akumulator wysokonapięciowy – a więc wszystko to, co najlepsze. Umożliwia to zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2. Współpraca tych dwóch systemów oferuje również lepsze osiągi i przyspieszanie.

Zalety samochodów hybrydowych:

  • zapewniają prawie bezgłośną jazdę w trybie elektrycznym, jak również dodatkową moc przyspieszania silnika elektrycznego,
  • generują wyraźne oszczędności w porównaniu do pojazdu z klasycznym silnikiem spalinowym,
  • przy niewystarczającym poziomie naładowania akumulatora według potrzeb automatycznie dołącza się silnik spalinowy,
  • ta kategoria pojazdów w wielu krajach otrzymuje wsparcie finansowe w formie bezpośrednich dotacji do pojazdów elektrycznych jak również korzyści pośrednich w postaci ulg podatkowych związanych z niższą emisją CO2.


ELEKTROMOBILNOŚĆ BMW - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

Aktualności.

Dealer BMW Bawaria Motors Janki.